verze pro tisk

BE LIVE PLAYA LA ARENA

22. duben 2013

4 hvězdičkový hotel se nachází na západním pobřeží ostrova Tenerife, necelých 50 km od letiště. Je umístěn v letovisku Playa de la Arena, nedaleko útesů Los Gigantos. V těsné blízkosti hotelu najdete pláž s jemným černým pískem.

Ubytování

V hotelu Be Live Playa La Arena se můžete ubytovat v některém z 430 dvoulůžkových (a dvou rodinných) pokojů. Ke každému patří vlastní WC a koupelna s vanou. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, televizí, lednicí a telefonem. Součástí je rovněž balkon s terasou, některé mají výhled na moře. Veškeré stravování je zajištěno formou švédských stolů.

Vybavení hotelu

Hotel disponuje recepcí s možností Wi-Fi připojení v internetové místnosti. Rodiče s dětmi mohou využít dětské kluby a hřiště. K dispozici jsou bary a restaurace, obchůdek, kadeřnictví, fitness, tenis, stolní tenis, masáže a wellness služby. V přilehlých zahradách se nachází 3 bazény, dva pro dospělé, jeden dětský.


[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Tenerife

Tenerife

Největší z Kanárských ostrovů má rozlohu 2057m2 a žije zde okolo 800 tisíc obyvatel. Společně s Gran Canaria patří k nejoblíbenějším mezi turisty, kteří si chtějí užít úžasného moře a dlouhých, písečných plážích. Hlavním městem ostrova je Santa Cruz de Tenerife.