verze pro tisk

Pension El Sitio

22. duben 2013

Pension El Sitio najdete na západním pobřeží ostrova El Hierro, pouhých 18 km od letiště. Je z něho úžasný výhled na Atlantik a záliv El Golfo. Přímo za pensionem se tyčí vysoké hory, které lákají turisty k trekům. Tento 2-hvězdičkový pension je ideální pro všechny, kteří chtějí ochutnat život v tradičních domech, užít si naprostého klidu či meditace.

Ubytování

Pension El Sitio nabízí skromné ubytování v 7 apartmánech. Ty jsou rozmístěny do jednotlivých malých domků. Celý komplex připomíná spíše skanzen než hotel. Hlavní budova je stará 200 let a naleznete v ní společenskou místnost a vinárnu. Samotné apartmány disponují dvěma lůžky, kompletně vybavenou kuchyní, sociálním zařízením se sprchovým koutem a terasou. Pokoje jsou z přírodního kamene, cihel nebo dřeva.

Služby pensionu

Pension vám může zprostředkovat různé wellness služby, treky s průvodcem, zapůjčení aut nebo sportovní aktivity. Je tady rovněž možnost Wi-Fi připojení. Veškeré služby jako obchody, restaurace a další najdete ve vesničce La Frontera, do které dojdete pěšky asi za 20 minut. Nejbližší možnost koupání je v bazénech vzdálených asi půl hodiny jízdy autem.

pension EL SITIO

Termín: 12.10.2013 : - 26.10.2013 : ()Strava: Bez stravyMísto: El Hierro

Cena: 27.900 Kč[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

El Hierro

Nejmenší z Kanárských ostrovů má co nabídnout turistům, kteří dávají přednost poznávání před vodními radovánkami. El Hierro má rozlohu pouhých 280 km2 a žije zde jen asi 10 tisíc obyvatel. I proto je tu kapacita pro ubytování asi 1000 míst. Hlavním městem ostrova je Valverde. Ostrov je rájem turistů…

El Hierro a jeho lákadla

El Hierro a jeho lákadla

Nejmenší ostrov Kanárských ostrovů je velmi specifický. Na rozdíl od ostatních ostrovů, tento neláká na krásné písečné pláže. Ty tady totiž prostě nejsou. Koupání si samozřejmě užijete, nicméně návštěvníci preferující pohodlí hotelových komplexů a bohaté plážové výbavy by měli volit jiný cíl. El Hie…