verze pro tisk

Studio Paraiso del Sol

22. duben 2013

Kompex Studio Paraiso del Sol se nachází na jihu ostrova Tenerife, jen 22 kilometrů od letiště. Je umístěn do centra letoviska Playa de las Américas. Toto středisko patří mezi nejživější na Tenerife. Bujarý noční život, spousta možností, kam vyrazit za zábavou a to i s dětmi. Najdete tu vše, co pro pohodovou dovolenou potřebujete.

Ubytování

V komplexu se můžete ubytovat buď v apartmánech nebo studiích. Apartmány o velikosti 51m2 jsou vybaveny kompletním kuchyňským koutem, obývací místností a oddělenou ložnicí. Mohou zde být maximálně 4 osoby.

Studio je vybavené totožně, jen ložnice je spojena s obývací částí. Je určeno pro maximálně 3 osoby.

Jak k apartmánu, tak ke studiu patří terasa či balkon, vlastní sociální zařízení, televize, telefon a trezor. Celková kapacita komplexu je 147 studií/apartmánů členěných do dvoupatrových bungalovů.

Vybavení hotelu

V celém komplexu najdete 24 hodinovou recepci, bar a restaurace. Hostům jsou k dispozici dva venkovní bazény, bar u bazénu, slunečníky a lehátka bez poplatku. Hotel nabízí i animační programy. Stravu můžete využít vlastní (díky kompletní kuchyni ve studiích), nebo formou švédských stolů. Hotel zařídí pronájem auta či kola. Pláž je vzdálena asi 200 metrů.


[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Tenerife

Tenerife

Největší z Kanárských ostrovů má rozlohu 2057m2 a žije zde okolo 800 tisíc obyvatel. Společně s Gran Canaria patří k nejoblíbenějším mezi turisty, kteří si chtějí užít úžasného moře a dlouhých, písečných plážích. Hlavním městem ostrova je Santa Cruz de Tenerife.