verze pro tisk

Kdy vyrazit?

13. srpen 2012

Na Kanárské ostrovy můžete vyrazit prakticky kdykoli. Jejich klimatické podmínky umožňují celoroční příjemnou dovolenou. Nevyhovuje-li vám zima a mráz v Čechách, na Kanárských ostrovech vás přivítají teploty okolo 20 stupňů Celsia. V tomto období sice na ostrovech prší o něco více, ale pravděpodobnost, že vám bude pršet déle než 1den v týdnu je mizivá.

Najdeme Vám dovolenou na míru!

Nejste milovníci velkých veder, a letní dovolenou trávíte raději někde, kde teploty neatakují tropické hodnoty? I pro vás jsou Kanárské ostrovy jako stvořené. V létě se můžete dočkat některých dnů, v nichž se teplota vyšplhá ke 30 stupňům, nicméně v průměru se pohybuje okolo 25 stupňů.

Turistická zaplní Kanárské ostrovy zejména v období prosinec-březen, a dále v červenci - září. Nejlepší období pro strávení klidné dovolené je duben - červen, s výjimkou Velikonoc.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 4.5 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

michal

úterý, 28. únor 2017
14:13

Pěkně sepsané. Asi záleží na tom, zda chcete tradiční dovolenou u moře s válením na pláži a koupáním, nebo vám stačí jarní a slunečné počasí během zimy, kdy se sem sjíždí lidé z celé Evropy aby utekli mrazům viz třeba tento článek http://www.kdyjet.cz/kdy-jet-na-kanarske-ostrovy/


posted by: michal (vsadavyhraj(a)centrum.cz) [Odpovědět]

Čtěte také...

Počasí na Kanárských ostrovech

Kanárské ostrovy mají ideální klima po celý rok, takže je můžete navštívit v kterémkoli ročním období.